Чим займаємось

Копіювальний відділ.

Інфосфера є авторизованим дилером та сервісним центром по копіювальній техніці Toshiba, Gestetner. Ремонт, продаж, обслуговування копіювальної техніки, лазерних і струменевих принтерів фірм Xerox, Canon, HP, Samsung, Sharp та ін. Заправка та відновлення картриджів.

 

Комп'ютерний відділ.

Комп'ютер не працює, гальмує, зависає? Зламався ноутбук? Не працює інтернет? 

Все це можна вирішити скориставшись нашим сервісом. 

Діагностика, ремонт, профілактика комп'ютерів і ноутбуків, установка програмного забезпечення для Ваших потреб. Ремонт та заміна комплектуючих. Лікування вірусів і установка антивірусних програм. Налаштування мережі, підключення до інтернету, ADSL-модемів і Wi-Fi роутерів.

 

Ремонт електроніки.

Не включається комп'ютер, монітор, телевізор, модем, телефон? Не поспішайте купувати новий! У нашій майстерні ми зможемо провести діагностику, ремонт комп'ютерної та побутової техніки, а також інших пристроїв, що містять електроніку. Це заощадить Ваші гроші і продовжить термін служби Ваших електронних помічників.

 

Виготовлення візиток та печаток.

Власне виробництво друковано-штемпельної продукції. Висока якість і мінімальні терміни виготовлення. Широкий вибір макетів печаток і оснащень (див. каталог). Мінімальний набір документів (копія паспорта, копія свидетельсвуют реєстраційні), безкоштовна розробка макета печтаок різних рівнів складності (захисні сітки, мікрошрифт та ін.) Оперативна поліграфія, візитки, таблички, пломбіратори.